Tipy v roku 2017

moda

Rok 2017 má už zopár mesiacov za sebou a onedlho príde jar. Aj vy sa tešíte na svetlé sukne, živé farby, voľné košele a všetko to, čo svet módy tento nový rok prinesie? Poďme sa pozrieť, ako vyzerá dvetisícsedemnástka na svetových mólach. Tieto trendy proste musíte mať! …alebo ani nie?

Empírový strih: Najbližšia sezóna praje pásu zvýšenému až takmer pod prsia. Tento empírový strih sa do módy pravidelne vracia. Vraj v ňom ženská silueta nadobúda „éterické rozmery“ a každá dáma bude v takýchto šatách vyzerať ako víla. Vyskúšate?

Army štýl: Jeden z najčastejšie sa vracajúcich štýlov je nepochybne ten akoby ukradnutý z bojového poľa. A ani tento rok sa bez neho nezaobídeme. Jar a jeseň budú niesť vo vojenskej zelenej, zime pristanú kabáty s dvojradovým zapínaním.

Zlato: Zlatá farba sa čoraz viac stáva bežnou súčasťou denných outfitov, hoci kedysi boli jej doménou večerné spoločenské akcie. Zlaté tenisky, kabelky či opasky nám ponúkli aj trendy minulého leta, tentokrát však pôjdeme ešte ďalej. Pokojne si v tejto honosnej farbe zadovážte šaty, sukňu či sako.

Šaty v štýle nočnej košieľky: ľahké šaty z jemných látok, ktoré sú na nerozoznanie od kombiné alebo nočnej košieľky, patria ešte stále medzi aktuality.

Obleky a kostýmy: Hoci nohavice a sako si väčšinou predstavíme pri pracovných stretnutiach, nemusí to tak byť. Pokojne si oblečte sako s výrazným, farebným vzorom. Na kávu za kamarátkou, alebo aj do tej práce.

Romantika: tohto roku je zase „in“! Pastelové farby, volániky, pierka a strapce akoby vystrihnuté z filmu Great Gatsby. Máte to všetko pekne naukladané v skriniach a každy rok s napätím čakáte, či už je to opäť v móde? Tak práve tento rok je tu pre vás!

Športový luxus: Tento módny výstrelok prináša do ulíc módu z telocviční a fit centier. Čiže tepláky, šortky, krátke plisované sukne a športové tričká. Vraj by mali byt v o niečo precíznejšom spracovaní. Ale úprimne, vy v tom vidíte rozdiel?

Ružová: V pracovnom prostredí v oblečení bežne prevláda jedna farba. Béžová, čierna, sivá a biela sú základom šatníka. Tento rok ale praje farbám a základom sa stáva žuvačkovo ružová.

Platformy: Módni návrhári v roku 2017 predlžujú dámam postavu rozporuplným nápadom, ktorý sme už v 20. storočí videli. Ženy, ktorým sa „žehličkové“ podrážky pozdávajú si zvýšia a predĺžia svoju postavu menej bolestivým spôsobom, ako sú ihličkové podpätky.

Khaki a béžová: Vyzerá to tak, že ak siahnete tento rok po béžových nohaviciach, neurobíte chybu. Práve naopak. Tento rok sa módni tvorcovia predháňajú v kreáciach béžových či khaki nohavíc.

Obal na telefón: Módni návrhári si uvedomujú, ako sú pre nás mobilné telefóny stále dôležitejšie. Telefón sa stal sa súčasťou outfitu a celkového štýlu. Dizajnéri tak objavili nový priestor na popustenie svojej fantázie – púzdra na telefóny. Nie je to také prekvapivé, keďže ak máte telefón, často vôbec nepotrebujete kabelku. Veď čo máte so sebou, keď idete von? Ja telefón, v ňom aplikácie na platby a odfotený občiansky a vodičský. A ak váš byt otvára kód, nie kľúč, tak vám naozaj nič viac netreba. Len aby obal telefónu ladil s celkovým outfitom.

 

Komentujte ako prvý

Zanechajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená


*


Nie som robot *