Vaše topánky o vás prezradia viac, než si myslíte

žena vyberá topánky

Ani by ste netušili, čo všetko o vás prezradia vaše topánky. Či ste dáma alebo pán, tento článok vám prinesie užitočné informácie o tom, čo do sveta kričí vaša obuv.

Ženy na obuv nedajú dopustiť

Dámy máte prednosť, začneme teda vami. Vedeli ste o tom, že štýl a farba vašej obuvi hovoria o vašich skrytých emóciách, túžbach a povahe? Typ topánok, ktorý preferujete, o vás veľa prezradí.

Ihličkové opätky

Tento typ elegantnej obuvi vyjadruje ženskosť a sebavedomie. Takáto obuv nie je väčšinou najpohodlnejšia, ale zato v nej vyzeráte ako pravá dáma. Vyjadruje o vás, že móda je pre vás častokrát dôležitejšia ako komfort. Viete sa prekonať a zachovať si dôstojnosť a chladnú hlavu pri spoločenských udalostiach.

Silné podpätky

Vyjadrujú váš kompromis medzi krásou a pohodlnosťou. Cítite sa na nich v bezpečí, nohami pevne na zemi, no zároveň elegantne.

Športová obuv

Ak milujete športovú obuv, tak ste ženou, ktorá si váži svoju nezávislosť a praktickosť. Máte v hlave jasno a väčšinou je vám jedno, kto si o vás čo pomyslí. Pohodlnosť je pre vás dôležitejšia ako módne trendy. Idete svojou vlastnou cestou, a tým ste jedinečná.

Balerínky

Vyjadrujete nimi mladosť a dievčenskosť, ich farebnosť hovorí o vašom pozitívnom prístupe k životu. Niektorí ľudia vás môžu považovať za príliš hravú, či dokonca naivnú, no väčšine ľudí vašou veselou povahou vykúzlite úsmev na tvári.

Páni, ste na rade

Značkové tenisky

Väčšina mladých mužov nosí takýto typ obuvi. Keď ich nosíte, je to dôkaz toho, že sa cítite mlado a kráčate s trendmi. Tiež si vážite pohodlnosť. Keďže si dáte záležať na značke, svedčí to o vás, že chcete v spoločnosti vyzerať dobre a nie je vám ukradnuté, ako pôsobíte na okolie.

Neznačkové tenisky

Ak nosíte vaše obľúbené tenisky poznačené mnohými kilometrami, zrejme pre vás móda znamená veľmi málo. Záleží vám skôr na pohodlnosti a idete si vlastnou cestou. Väčšinou je vám jedno, čo si o vás ostatní pomyslia.

Dávajte si však pozor, aby ste svoju obuv úplne nezanedbali. Aj keď pre vás móda nie je prioritou, staré otrhané topánky svedčia skôr o lenivosti než o nezávislom zmýšľaní.

Elegatné topánky

Ak ste muž v zrelých rokoch, je to typická obuv pre vás. Vyjadruje spoločenskú módu a dôjstojnosť. Ak ste mladý a nosíte tieto topánky, pravedpodobne máte túžbu pôsobiť o čosi staršie a mužnejšie. Väčšinou si vážite hodnoty ako sú zodpovednosť a práca na sebe.

Záver

Možno ste sa v tomto článku spoznali. Ale ak nie, tak nevadí, každý je jedinečný a má vlastný štýl. Nezabúdajte však, že obuv je veľmi dôležitou súčasťou celkového dojmu.

Komentujte ako prvý

Zanechajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená


*


Nie som robot *