Aké sú výhody kuchyne a kuchynských skriniek na mieru?

kuchyňa na mieru

Najdôležitejšou časťou kuchynskej linky sú skrinky a pracovná doska. Tie vysnívané budete hľadať ťažko. S kuchynskými skrinkami na mieru vám radi pomôžeme. Kuchyne v Bardejove pre vás navrhneme rýchlo a pohodlne. Kedykoľvek môžete naše štúdio navštíviť osobne. A poďme sa teraz spolu pozrieť na to, aké sú výhody kuchynskej linky na mieru.

Neobmedzené možnosti designu kuchyne

Vlastný návrh kuchynskej linky pod profesionálnym dohľadom vám poskytne nekonečné spôsoby vyjadrenia vlastného štýlu a osobnosti. Rovnako celú kuchyňu prispôsobíte len a len vlastnému vkusu.

Výhody kuchynských skriniek na mieru

Dôkladná ručná výroba

Obrovskou výhodou výrobcov, ktorí produkujú nábytok na mieru, je ručná výroba. Vaša kuchyňa nebude rovnaká ako stovka ďalších kúskov z montážnej linky. Kuchynskú linku na mieru charakterizuje kvalitný materiál a dôkladné opracovanie s dôrazom na kvalitu.

Aj vám tento opis niečo pripomína?  

Zhodneme sa, pretože nábytok vyrobený na mieru môžeme považovať za umelecké dielo.

Podpora lokálnej ekonomiky

V dnešnom konzumnom svete je podpora lokálnych výrobcov a obchodov takmer nevyhnutná. A to najmä kvôli tomu, v akom stave sa naša planéta nachádza. Kuchyne Bardejov – kuchyne z dreva, ktorého pôvod budete poznať. Vyberiete si ho totiž sami. Používanie miestnych či domácich drevín znižuje negatívny vplyv na životné prostredie.

Unikátnosť a osobitosť

Katalógový výber kuchynskej linky vám síce ponúka stovky kombinácií, no stále vás obmedzuje dostupnosťou alebo materiálom. Ak ste sa rozhodli pre skrinky do kuchyne na mieru, sami rozhodnete o:

● type dreva
● povrchovej úprave a farbe
● štýle kuchynských skriniek
● type dverí a kovania

Nekonvenčné bývanie

Je pôdorys vašej kuchyne naozaj neobvyklý? Alebo bývate v podkroví?  

Nechajte si kuchynskú linku vyrobiť na mieru. Vyberiete si ľubovoľnú veľkosť, hĺbku, tvar tak, aby ste priestor využili čo najefektívnejšie. V kuchyniach je predsa dôležitý každý centimeter. Popíšte nám, o akej kuchyni snívate a my z vášho sna spravíme skutočnosť. Ak ste z východného Slovenska máme pre vás skvelú správu! V interiérovom štúdiu WSD Bardejov navrhneme a vyrobíme na mieru kuchyňu presne podľa vašich predstáv.

Komentujte ako prvý

Zanechajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená


*


Nie som robot *