Interiér na mieru – originálne bývanie pre náročných

Hnedá sedačka v obývačke

Mnohí z nás už od malička snívajú o tom, ako si zariadia svoje bývanie. Ďalší sa nad tým zamýšľajú až neskôr, keď príde ten správny čas. Obidve skupiny však spája spoločná túžba. Mať interiér podľa najtajnejších predstáv a v ktorom sa budú cítiť naozaj ako doma. Čo je však potrebné k realizácii týchto snov, a aké sú dnes možnosti?

Interiér na mieru

Bývanie je jednou z najdôležitejších súčastí života. Doma predsa trávime väčšinu voľného času a je to miesto, kam sa dennodenne vraciame. Miesto komfortu a rodinného pokoja. Preto sa doň oplatí investovať.

Interiér na mieru zohľadní všetky vaše predstavy, váš jedinečný priestor bytu či domu a užitočné tipy a skúsenosti architektov. Detaily a vychytávky často bežnému človeku nenapadnú, avšak sú dôležité, pretože vedia nášmu domovu navodiť unikátnu atmosféru. Priestor okolo nás ovplyvňuje naše emócie, preto je dôležité, aby sa nám páčil. Architekti to spolu s našimi predstavami dokážu.

Rodinná porada

Interiér na mieru je tu pre celú rodinu, preto by sa do návrhu mal zapojiť každý člen.

Či už rekonštrujete starý priestor, alebo potrebujete zariadiť nový, treba si zodpovedať veľa praktických otázok, kým začnete. Kedy bude realizácia prebiehať? Máte dostatočný rozpočet na rekonštrukciu? Kde budete bývať počas nej? Čo všetko bude zrealizované, zrekonštruované? Aký je vkus jednotlivých členov rodiny? Všetci súhlasíte s navrhovaným štýlom?

Návrh interiéru

Spoločne s architektmi môžete dôjsť k riešeniu, ktoré vás naozaj očarí a ktoré splní vaše najtajnejšie predstavy. Vhodné je zladiť všetky izby v jednom štýle, ktorý je harmonický a jeho jednotlivé prvky spolu ladia. Kombinovanie viacerých štýlov môže pôsobiť chaoticky, no napríklad zjemnenie moderného dizajnu domáckym kúskom vie vyčarovať tú správnu atmosféru. Treba sa tiež zamyslieť nad použitými materiálmi, farbami a technickými detailmi.

V tejto fáze si môžete pomôcť 3D vizualizáciami. Konzultujte návrhy neustále s odborníkmi, až pokým s navrhnutým riešením nebudete spokojní.

Váš jedinečný štýl

Dnes máme na výber z bohatej palety štýlov. Škandinávsky štýl vhodný pre malé apartmány a priestranné domy. Je populárny najmä pre svoju prirodzenosť a jednoduchosť. Používa najmä drevo a svetlé farby. Štýl Vintage dokáže zladiť históriu s modernosťou do dychberúceho celku. Používa drevo a tlmené odtiene farieb, väčšinou sú steny natreté na čisto bielu. Minimalizmus ponúka eleganciu ukrytú v jednoduchosti, ktorá pôsobí veľmi progresívne. Stredomorský, klasický či rustikálny štýl sú tiež zaujímavou možnosťou. Zapáčil sa vám popis niektorého štýlu? Ak nie, nezúfajte, zatiaľ sme vymenovali iba zlomok toho, čím sa môžete inšpirovať. S odborníkmi z interiérového štúdia určite dosiahnete ten svoj jedinečný. Zaujímavými realizáciami sa môže pochváliť napríklad interiérové štúrio WSD, ktoré pracuje najmä s drevom a prináša originálne riešenia. Dôkladná práca odborníkov vás očarí na prvý pohľad.

Komentujte ako prvý

Zanechajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená


*


Nie som robot *