Nová Škoda Fabia vás dostane

Škoda Fabia Monte Carlo

Škoda Fabia bola vždy vozidlom, na ktoré sa dá spoľahnúť. Teraz vybavená modernými technológiami a progresívnym dizajnom prichádza znovu na scénu.

Krásna z každej strany

Nová Škoda Fabia s dizajnom prepracovaným do detailov vás ohúri. Nový look s panoramatickou strechou pôsobí naozaj progresívne. Ako bonus sa môžete tešiť na denné LED svetlomety, ktoré kombinujú efektnosť s praktickosťou.

Interiér vaše oči tiež nesklame. Na prvý pohľad si všimnete kvalitu vybraných materiálov a precíznu prácu premyslenú do posledných detailov. Pohodlie je ďalšou silnou stránkou Škody Fabia. Vnútrajšok automobilu si hravo prispôsobíte vlsatným preferenciám. Navyše ponúka dostatočný priestor pre pasažierov i náklad. Už si nemusíte robiť starosti, čo si zoberiete na dovolenku. Batožinový priestor je k vám naozaj štedrý.

Koncept Simply Clever prináša viaceré praktické vychytávky. Vaša nová Fabia je vybavená priečinkom na odloženie reflexnej vesty, škrabkou na ľad, či držiakom lístkov.

Bezpečnosť na prvom mieste

Fabia nerobí žiadne kompromisy, čo sa týka bezpečnosti. Moderní bezpečnostní asistenti vám pomôžu s detekciou mŕtveho uhla, pri prepínaní diaľkových svetiel a poskytnú vám dokonalý prehľad o situácii v premávke.

Nová Škoda Fabia získala najvyššie hodnotenie v nárazovom teste Euro NCAP vo všetkých kategóriách. Tieto oblasti zahŕňali ochranu dospelých cestujúcich, bezpečnosť detí, asistenčné systémy a ochranu chodcov.

Táto mašina je vybavená až šiestimi airbagmi, ktoré majú za úlohu ochrániť pasažierov pred nebezpečím. V prípade havárie sa môžu cestujúci spoľahnúť na ochranu z každej strany. Fabia má okrem štandardných airbagov aj bočné airbagy a špeciálne airbagy na ochranu hlavy.

Bezpečnostní asistenti pomáhajú dostať sa k cieľu bez problémov. Vďaka upozorneniu na vozidlá v mŕtvom uhle sa jazda stáva omnoho bezpečnejšou. Dva radarové senzory monitorujú priestor za vozidlom až do vzdialenosti 20 metrov.

Nemusíte sa báť ani vozidiel zo strán. Systém Rear Traffic Alert slúži na ich rozpoznávanie. V prípade núdze sa samostatne aktivujú brzdy. Ďalšími systémami sú Auto Light Assist prispôsobujúci diaľkové svetlá situácii a Front Assist, ktorý vie znížiť riziká zrážky aktiváciou bezpečnostných opatrení.

Motory, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Model Škoda Fabia je vybavená motormi TSI a MPI. Malé benzínové motory MPI sa dostanú na prevádzkovú teplotu veľmi rýchlo, čo je na jazdenie v meste ideálne.

TSI sú zase zárukou dobrého výkonu, dynamiky a nízkej spotreby. Preplňované trojvalcové motory 1,0 TSI  ponúkajú výkon 70 kW alebo 81kw. Flexibilita je zaručená v každej situácii.

Ak hľadáte spoľahlivé vozidlo za dostupnú cenu, nová Škoda Fabia je tým pravým pre vás.

Komentujte ako prvý

Zanechajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená


*


Nie som robot *