Nový Volkswagen Golf – elegancia v súlade s dynamikou

nový Volkswagen Golf

Volkswagen Golf je obľúbeným produktom firmy Volkswagen. Ročne sa ho predá takmer milión kusov. Sebavedomý a nápaditý dizajn je len vrcholom ľadovca možností, ktoré sa vám s Golfom otvárajú. Nový Golf je všestranne prispôsobený všetkým výzvam, ktoré naň v modernej dobe čakajú.

Dynamický vzhľad určite oceníte

Pri novom modeli Volkswagen Golf sa môžete tešiť na moderný tvar svetlometov a nárazníkov. Výrazne atletická maska chladiča so znakom Volkswagen v prednej časti vozidla slúži nielen na budovanie športového charakteru značky, ale má v sebe integrovaný aj predný senzor pre rôzne, na želanie dodávané asistenčné systémy. Jeho energická silueta v kombinácii s veľkorysým rázvorom a krátkymi prevismi prezentuje temperament, ktorý je pre túto značku typický. Zadná časť vás nadchne výrazne elegantnými líniami, spolu s difúzorom a sebavedomo pôsobiacimi zadnými LED svetlami.

Moderné a atraktívne svetlá

Výber svetiel máte vo viacerých atraktívnych variantoch. Každý z nich vám zabezpečí výborný výhľad na cestu, a to aj pri zníženej viditeľnosti. Máte na výber rôzne štandardne dodávané funkcionality, ako napr. regulácia dosvitu reflektorov, funkcia automatického natáčania svetla do zákruty, ostrekovače svetlometov či 3D technika s dynamickým smerovým svetlom. Na želanie sú dodávané halogénové svetlomety a denné LED svetlá.

Vnútri auta je naozaj príjemne

Interiér je elegantný a poskytuje vám maximálne pohodlie, sedadlá sú z najjemnejšej kože s možnosťou vyhrievania. V aute zvládnete aj vybavovanie telefonátov spojené s maximálnou bezpečnosťou. Taktiež sa nemusíte báť, že niekde zablúdite. S moderným navigačným systémom dorazíte rovno do cieľa a popritom si užijete aj plnohodnotný zážitok z hudby. Vaše auto môže fungovať ako hot-spot a v spojení s internetom vám poskytne všetky relevantné informácie pre vašu jazdu, ako sú voľné parkovanie miesta, odporúčané obchádzky pri dopravných zápchach či aktuálne informácie o dopravnej situácii.

Asistenčné systémy vám uľahčia život

Asistenčné systémy robia z vášho auta takmer pojazdný autonómny počítač. Moderné systémy vedia včas zabrániť kolízii s autom, ktoré sa náhle objaví pred vami, či chodcom, ktorého vie včas rozpoznať. Vaše vozidlo sa dokáže bezpečne a veľmi kultivovane samo posúvať v dopravnej zápche, a pokiaľ neradi parkujete, aj s tým vám vie pomôcť. Dokonca dokáže zastaviť na kraji cesty v prípade, ak vodičovi príde nevoľno a nie je schopný šoférovať. Systém stráži vozidlo v jazdných pruhoch, takže môžete auto používať čiastočne autonómne.

Motory v rôznych variantoch

Pri motoroch máte tiež voľnú ruku pri výbere. Benzínové TSI a naftové TDI motory dávajú vášmu autu optimálnu hnaciu silu pri nízkej spotrebe paliva. Ekologickým variantom je pohon TGI BlueMotion, ktorý je rovnako dynamický, no poháňa ho zemný plyn.

Môžete si vybrať štýl vašej jazdy

Volkswagen Golf vám umožňuje užiť si dynamickejšiu športovú jazdu, ale tiež aj ekologickejší mód, ktorý šetrí palivo. Všetko záleží od štýlu jazdy, ktorý preferujete. Máte totiž na výber z viacerých režimov – Eco, Normal, Sport a pri Invididual si môžete dokonca uložiť vlastné nastavenia.

S týmto vozidlom ľahko zvládnete všetky výzvy, ktoré sa objavia na vašej ceste životom.

Komentujte ako prvý

Zanechajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená


*


Nie som robot *