Stomatologická klinika v srdci Košíc

zubár

Zubné náhrady sú osvedčeným riešením straty zubov, zaručujúce autentický výsledok, nerozoznateľný od pôvodného chrupu. Predstavujú efektívne protetické ošetrenie, keď sa nedajú chýbajúce zuby nahradiť fixnými mostíkmi či zubnými implantátmi. Táto zubná protéza je praktická na nosenie a vďaka tomu, že sa vyrába na mieru chrupu, je anatomickou náhradou pre každého, kto ju potrebuje.

Zubné náhrady

Zubné náhrady sa aplikujú na protézne lôžko a pri výbere toho správneho materiálu dokážu spolu s ostatnými zubami plnohodnotne podporiť retenciu a stabilitu celého chrupu. Tieto zubné protézy sa vyrábajú v laboratóriách a celý proces môže trvať aj niekoľko týždňov. V dutine sa upevňujú adhéznym krémom alebo fixačným práškom. Materiál pre zubné náhrady môže byť individuálny v závislosti od chrupu, odporúčania stomatológa alebo aj od požiadaviek a možností klienta. Často sa ale používa živica, keramika či kompozit. Okrem dôrazu na adhezivitu (priľnavosť), pevnosť a odolnosť sa dbá aj na ich estetický účel. Práve preto ich výrobe predchádza dôsledný sken zubov a ich okolia, aby boli zubné náhrady čo najvierohodnejším výsledkom.

Stomatologická klinika

Variantov zubných náhrad je viacero. Všeobecne sa rozdeľujú na čiastočné a úplné. Čiastočné sa aplikujú v prípade, že sa nahrádzajú iba niektoré zuby, v prípade úplných ide o kompletnú náhradu chrupu. Špecifickejšie sa zubné náhrady delia na fixné a snímateľné. Naša stomatologická klinika v AUPARKU vám ponúka viacero zákrokov pre vaše zdravé zuby tými najmodernejšími technológiami.

Funkčnosť, kvalita a komfort sú hodnoty, ktoré vám chceme ponúknuť. Práve preto sú naším riešením náhrady zubov práve snímateľné zubné náhrady. Sú veľmi žiadané, široko dostupné, nenáročné na výrobu a ak je proces ich výroby kvalitný a detailný, estetika a trvácnosť zubných náhrad je zaručená. Na rozdiel od fixných sú praktickejšie na čistenie, keďže si ich môžete opätovne vybrať a dôsledne ošetriť. Z hygienického hľadiska je práve možnosť vybrať si tieto zubné protézy z úst ich veľkým plusom. Komplexným čistením sa ich trvácnosť značne podporí. Snímateľné zubné náhrady sú často aj lacnejším riešením, čo je ich ďalšou vzácnou výhodou.

Individuálny prístup

Postup výroby založený na individuálnom prístupe a používaní najmodernejších technológií pre skenovanie ústnej dutiny a vypracovanie snímateľnej zubnej náhrady na mieru je garanciou prvotriednej kvality, ktorú vám náš tím stomatológov ponúka. Začneme prehliadkou a skončíme až uceleným, funkčným a estetickým chrupom. Ak sú snímateľné zubné náhrady to, čo potrebujete, sme tu pre vás.

 

Komentujte ako prvý

Zanechajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená


*


Nie som robot *